fbpx
Didžiojo ISUZU Euro turo pradžia: pirmojo „Citiport 12 CNG“ važiavimo Vilniuje rezultatai

Pasibaigus autobuso bandymams Vilniuje, galime apibendrinti rezultatus. „Citiport 12 CNG“ sostinėje važiavo 10-uoju maršrutu. Šis maršrutas yra gana sudėtingas, kadangi tęsiasi per daug siaurų, kalvuotų gatvelių. Šis maršrutas prasideda nuo Fabijoniškių, driekiasi per Užupį, Subačiaus g. iki pat Markučių.

Per 6 darbo dienas autobusas nuvažiavo 1080 km ir sunaudojo 463 m3  dujų, o tai reiškia, kad jis yra ypač ekonomiškas ir vidutiniškai sunaudoja tik 42,87 m3/100 km dujų. Tai atitinka E SORT2 testą, kur gamintojas nurodo 42,26 m3/100 km suvartojimą, tačiau maršrutas savo sudėtingumu panašesnis į E SORT1, todėl galima tvirtinti, kad autobusas išties ekonomiškas.

Autobuso patogumą įvertino vairuotojai: jų teigimu, pavarų dėžė puikiai sinchronizuota su varikliu. Taip pat minimas variklio galingumas ir dinamika. Tiek galingumas, tiek geras autobuso manevringumas yra ypač didelis privalumas įvertinus sudėtingą Vilniaus miesto reljefą. „Komfortiška vairuotojo darbo vieta yra su patogia pneumatine sėdyne, dvejais porankiais, kabina – ergonomiška, uždara, primena kapsulę. Vairuotojai pabrėžė, jog prietaisai skydelyje išdėstyti išmaniai, patogiai. Paminėtas ir stabdymo efektyvumas, gerai valdomas intarderis“,  – sako bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ Remonto departamento vadovas Andžej Puzevič.

Keleiviai išsyk pastebėjo šventišką, šviesų, jaukų, šiuolaikišką interjerą su įdomiomis lubomis, kurios sukuria teigiamą nuotaiką ir praskaidrina kasdienybę. Grindų danga neslidi, praktiška, su neryškiu raštu, kad būtų kuo mažiau pastebimi nešvarumai ir salonas atrodytų estetiškai. Verti dėmesio vertikalūs turėklai, kurių funkcionalumas ir patogus išdėstymas išsyk buvo pastebėtas ir teigiamai įvertintas.

„Mes, UAB „Saločiai ir partneriai“, oficialūs ISUZU  atstovai Baltijos šalyse, likome patenkinti pirmaisiais didžiausio Lietuvos autobusų parko – bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ – autobuso bandymų rezultatais ir teigiamais atsiliepimais apie jį. Tai mums – labai svarbu, kadangi vilniečiai išbandę daug autobusų ir turi daug patirties juos eksploatuojant“, – sako ISUZU autobusų pardavimų vadovas Vygantas Šulga.

Gamintojų atstovai kviečia ir kitus Lietuvos autobusų parkus išbandyti šį ISUZU autobuso modelį, dėkoja vilniečiams už susidomėjimą „ISUZU Citiport 12 CNG“ ir linki saugių, malonių ir įdomių kelionių kartu.