fbpx
ISUZU Novo –  geriausiai Europoje pritaikytas mokyklinis autobusas su specialios įrangos paketu

Šis ISUZU Novo serijos mokyklinis autobusas turi 190 AG „Isuzu” variklį, gali gabenti 29 žmones ir bagažą. Su „Safety” (saugumo)  įranga, tokia kaip: priekiniai ir galiniai diskiniai stabdžiai, ABS, AEBS, ESC, LDWS ir dienos šviesos žibintai, ISUZU Novo leidžia keleiviams ir vairuotojams jaustis saugiai. „Novo” siūlo standartinę technologiją, saugumą ir patogumą vienoje transporto priemonėje su papildomu radio mp3 grotuvu, elektriniais šoniniais veidrodėliais ir skystųjų kristalų monitorių įranga.

Gamintojas užtikrina saugesnes ir patogesnes keliones mokiniams, keli reikšmingi patobulinimai:

  • Interjero ir eksterjero apsaugos kameros. 5 interjero ir 2 išorinės kameros yra skirtos stebėti studentų įlaipinimą ir jų būseną sėdynėse. Eksterjero kameros, turinčios 360 laipsnių matymo lauką, leidžia vairuotojui stebėti aplinką, vairuoti saugiau.
  • Sėdynės su sensoriais. Vairuotojas gali stebėti, kurios sėdynės yra tuščios arba užimtos, monitoriuje, esančiame prietaisų skydelyje dėl jutiklių, kurie yra sumontuoti sėdynėse. Šie jutikliai nustato objekto ar žmogaus svorį, jei jis yra sunkesnis nei 9 kg, jį rodo prietaisų skydelio monitoriuje. Jei variklis užgęsta, kai sėdynės jutiklis jaučia svorį, sistema garsiai įspėja garsiniu signalu ir įjungia žibintus. Be to, jei vairuotojas palieka automobilį, sistema suaktyvina įspėjimo signalą ne tik vairuotojui, bet ir įspėja kitus eismo dalyvius.
  • 3 taškų, reguliuojami saugos diržai. ISUZU užtikrina pirmąją eismo saugos būklę, nes keleivių sėdynėse yra 3 taškų, reguliuojamo aukščio saugos diržai. Jutikliai sėdynėse taip pat įspėja vairuotoją stebėti keleivius, kurie neužsisegę saugos diržų. Visi saugos diržai yra reguliuojami pagal vaikų aukštį ir turi apsauginius dangčius, apsaugančius keleivių kaklus.

 

  • Transporto priemonių stebėjimo sistema. Transporto priemonės gali būti stebimos iš karto nuo kelionės pradžios, o sistema įrašo kiekvieno automobilio maršrutą ir saugo jį 30 dienų.

 

  • Bespalviai stiklai. Moksleiviai lengvai pastebimi iš autobuso išorės su bespalviais langų stiklais.

 

  • Durų apsaugos sistema. Tuo momentu, kai durys uždaromos, jutiklis gali aptikti objektą ar asmenį ir leidžia duris automatiškai atsidaryti iš naujo, kad būtų išvengta netikėto nelaimingo atsitikimo.

Originalus straipsnis ir foto šaltinis 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked