fbpx
„Novociti Life” miesto autobuso pristatymas Lietuvoje

2018m. lapkričio 8d. “Saločiai ir partneriai” pakvietė įvairių miestų keleivinio transporto atstovus ir kitus svečius artimiau susipažinti su naujausiu Isuzu miesto autobusu – “Novociti Life”. Vilniuje šis autobusas stabtelėjo dalyvaudamas įspūdingame EURO ture, kurio metu aplankys 25 Europos šalis ir per 50 dienų įveiks per 20 000 km. Isuzu premjera buvo ne tik apžiūrėta, bet ir išbandyta šalia esančiame ekstremalaus vairavimo autodrome.

“Novociti Life” koncenpcija rėmėsi pagrindiais pricinpais, kad autobusas –

  • sukurtas žmonėms;
  • idealus miestui;
  • keleivių patogiam gyvenimui.

 

Šis kompaktiškas, žemagrindis, 8 metrų autobusas pasižymi talpumu iki 60 keleivių (galimi skirtingi sėdimų vietų variantai pagal klientų poreikius) ir ypatingu manevringumu mažose ir siaurose miestų gatvėse (apsisukimo spindulys 8,900 mm).

ISUZU „Novociti Life“ gale montuojamas 4,5  FPT („Fiat” powertrain) NEF 4 variklis (186 AG ir 680 Nm). Priėjimas prie variklio itin patogus, nes galiniai dangčiai atsidaro labai plačiai, tad variklis tampa pasiekiamas net 180 laipsnių kampu.

Pavarų dėžė gali būti „ZF“ mechaninė ir „Allison“ (Allison 2100/Allison T3270R xFE) automatinė. Šiame autobuse montuojamas 130 l degalų bei 30 l „Ad Blue“ bakas.  Vairuotojas aprūpintas ergonomiška ir erdvia darbo vieta, o keleivių saugumui užtikrinti sumontuotos moderniausios saugumo sistemos, vaizdo kameros.  Šis autobusas draugiškas žmonėms su negalia – regos (orientaciniai antsiuviai), klausos (maršrutų rodyklė), judėjimo (erdvi vežimėliams skirta zona, žemesnė lango linija su laikikliais, rampa su sensoriumi). Žemėjimo funkcija su pasvyrimu į dešinę užtikrins patogų įlipimą ne tik žmonėms su negalia, bet ir senjorams bei tėvams su vaikų vežimėliais.  Keleivių salone įrengtos USB jungtys, STOP bei neįgaliųjų įlaipinimo mygtukai.

Isuzu „Novociti Life“ jau spėjo pelnyti prestižinį apdovanojimą A‘DESIGN AWARD WINNER 2018 GOLD  aukso medalį.

 

 

Nuotr.: R. Budrys

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked