fbpx
Džiugios naujienos iš UAB „Druskininkų autobusų parkas” !

Liepos mėnesį atsinaujino dar vienas šalies autobusų parkas. Privatus Druskininkų vežėjas įsigijo naują „Isuzu Visigo“ autobusą.

Iš pradžių bendrovė „Saločiai ir parteriai“ suteikė galimybę Druskininkų autobusų parkui transporto priemonę išbandyti. Maždaug po dviejų savaičių bandymų druskininkiečiai nusprendė autobusą įsigyti. „Atsivežėme naują „Isuzu Visigo“ kaip demonstracinį, kad Lietuvos vežėjai galėtų įvertinti jo galimybes. Džiaugiamės, kad autobusą nupirko pirmasis jį išbandęs vežėjas“, – sako bendrovės „Saločiai ir partneriai“ pardavimų vadovas Vygantas Šulga.

„Isuzu Visigo“ – 9,5 m ilgio, jame 37+1+1 sėdimos vietos. Autobuso gale sumontuotas „Cummins“ variklis. Salone daug erdvės, keleivių sėdynės patogiai atsilenkia bei pasistumia praėjimo link, jos plačios, minkštos. Priekyje – „Isuzu Visigo“ modeliui būdingas panoraminis stiklinis stogas. Be to, autobuse integruotas šaldytuvas, kavinukas.

„Pastaruoju metu savo klientams taikome vis daugiau akcijų: apmokame vienerių metų lizingo palūkanas, civilinės atsakomybės draudimą už pirmuosius metus, taip pat taikome parduodamiems autobusams ekspozicijos kainą. Džiaugiamės, kad į Lietuvą atvykusio „Isuzu Visigo“ demonstracinis turas buvo toks trumpas“, – sako V. Šulga. Jis žada, kad netrukus į Lietuvą atvyks ir daugiau „Isuzu“ autobusų.

Tekstas Lina Jakubauskienė,

daugiau ČIA

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked