fbpx
ISUZU „Citibus” Latvijoje, Jūrmaloje.

Vasario 7 d., „Major” automobilių stovėjimo aikštelėje „SIA Jurmalas autobusu satiksme” pristatė naujus ir ekologiškus „ISUZU CITIBUS” autobusus, kurie nuo vasario 12 d. Pasirodys Jūrmalos maršrutuose.

Toliau kalbant apie „ISUZU CITIBUS” autobusus startuojančius savo maršrutą Jūrmalos keliais jau vasario 12 d., norime pabrėžti jų privalumus ir naudą visuomenei. Minėtina tai, kad visi 14-a „Environment-Friendly (ekologiški) ” ISUZU CITIBUS autobusai, naudojantys EURO 6 dyzelinius variklius, atitinka naujausius ekologinius standartus, kurie sumažins oro taršą mieste. Jie bus daug ekonomiškesni nei ankstesni JAS autobusai.

Visi nauji autobusai turi sulankstomas rampas, kad žmonėms su negalia, tėvams (su vaikiškais vežimėliais) būtų lengviau įlipti ir išlipti iš viešojo transporto. Įrengta garso ir vaizdo informacijos sistema bei keleivių stebėjimo sistema, kad visi būtų informuojami maršruto metu kokiu maršrutu vyksta ar apie planuojamus grafikų pakeitimus. Vaizdo stebėjimo sistemos (internetinis fotografavimas) su 360 laipsnių objektyvu, skirtos keleivių saugumui, ir USB lizdai, skirti įkrauti elektroninius prietaisus – keleivių komfortui.

„Džiaugiuosi, kad „SIA Jurmalas autobusu satiksme” sėkmingai investavo į Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšas viešojo transporto infrastruktūros atkūrimui Jūrmaloje, todėl galėsime teikti kokybiškas paslaugas miesto jūrininkams ir svečiams. – keleiviai galės keliauti naujais, patogiais, aukšto komforto autobusais, kurie kitą savaitę miesto gatvėse pakeis buvusius autobusus, o kurortiniam miestui itin svarbu – jie taip pat bus labiau ekologiški nei ankstesni. Savivaldybė nemokamai vežios Jūrmalos studentus ir pensininkus, taip pat dirbame su galimybe, kad artimiausiu metu ne tik mokiniai ir senjorai galės nemokamai keliauti miesto autobusais, kaip dabar, bet visi buriuotojai „, – sakė Gatis Truksnis.

„Jūrmala yra vienas iš pirmųjų Latvijos miestų, kuris, panaudodamas Europos Sąjungos Sanglaudos fondo bendrą finansavimą, padarė svarbų žingsnį gerinant viešojo transporto infrastruktūrą Jūrmaloje. Pagal šį projektą JAS pirks dar du naujus elektra varomus automobilius „, – sakė Zigmundas Pavlovskis, UAB” Jurmalos autobusų „valdybos narys.

14 „ISUZU CITIBUS” autobusus įsigijo „JAS”, pritraukdami bendro finansavimo iš Europos Sąjungos Sanglaudos fondo. Bendros projekto išlaidos yra 3 100 000 EUR, iš kurių ES bendras finansavimas yra 1 274 000 EUR, o „JAS” su „BlueOrange Bank” kreditine parama – 1,95 milijono eurų.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked