fbpx
Nauji ISUZU autobusai – Trakų gyventojams

Bendrovė „Trakų autobusai“ įsigijo du naujus „Isuzu Turquoise“ autobusus. Pristatytus prie savivaldybės, juos apžiūrėjo visi Trakų rajono savivaldybės atstovai.

Pasak rajono merės Editos Rudelienės, nauji autobusai svarbūs rajono prestižui. „Džiaugiamės, kad po ilgesnio laikotarpio galime pasiūlyti rajono gyventojams naujus autobusus. Jie veš keleivius iš Vilniaus į Trakus. Šiuo maršrutu vyksta nemažai į Lietuvą atvykusių turistų. Jau dvi dešimtis metų jie matė tik morališkai pasenusius autobusus. Juos buvo būtina pakeisti naujais, moderniais, patogiais keleiviams, kurie būtų šilti žiemą ir vėsūs vasarą“, – sakė E. Rudelienė.

Naujieji autobusai – ir labai ekonomiški. Šimtui kilometrų jie sunaudoja 17-18 litrų degalų.

Autobusų parko vadovas Vytautas Karnila dėkojo savivaldybės atstovams už leidimą įsigyti naujų autobusų. „Paskutinį sykį naujų autobusų įsigijome prieš aštuoniolika metų. Tai buvo dešimt „Renault“ mikroautobusų. iš jų dar likęs vienas kitas, tačiau jie važiuoja tik mūsų bendrovės auksarankių šaltkalvių dėka“, – sakė V. Karnila.

Pasak jo, naujieji „Isuzu Turquoise“ – didelis žingsnis į priekį. „Tai mūsų geriausi autobusai kuriuos galėsime nuomoti rajono gyventojams. Autobusai – kvepiantys naujumu, juose – visi keleiviams būtini komforto elementai: šaldytuvai, kavinukai, DVD televizoriai. Patogios keleiviams sėdynės, taip pat – erdvios bagažinės. Naujuosiuose autobusuose veikia nemokamas WiFi internetas. Vairuotojams patiks ergonomiška darbo vieta. Tikimės, kad ekonomiški autobusai padės taupyti parko lėšas“, – kalbėjo V. Karnila.

Jo teigimu, konkursą laimėjusi bendrovė „Saločiai ir partneriai“ padėjo pasirinkti tinkamą komplektaciją. „Norėjome, kad mūsų autobusuose būtų sumontuotos naujos „Hanover“ keleivių informavimo švieslentės, kokios pastaruoju metu montuojamos visuose moderniuose autobusuose. Dėkoju „Saločiai ir partneriai“ darbuotojams už pagalbą“, – sakė V. Karnila.

Bendrovė „Trakų autobusai“ šiemet žada įsigyti ir dar vieną naują autobusą, be to, gauti lėšų keturioms transporto priemonėms pirkti iš ES ekologinių fondų. „Tai leistų mums iš esmės pagerinti keleivių vežimo kokybę“, – teigia V. Karnila.

Bendrovės „Saločiai ir partneriai“ atstovai taip pat džiaugėsi atsinaujinusiu Trakų autobusų parku. „Linkime sulaukti daugiau keleivių“, – sakė pardavimo vadovas Vygantas Šulga. Įmonės direktorius Ruslan Andrejev pakvietė visus Trakų savivaldybės atstovus išbandyti naują autobusą, apvažiuoti juo aplink Galvės ežerą.

eBus.lt

Bendrovės „Trakų autobusai“ ir Trakų rajono savivaldybės nuotraukos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked